gry z Dody

Widzisz wypowiedzi znalezione dla hasła: gry z Dody

Temat: GRY JAVA - MAJ, CZERWIEC, LIPIEC
Diamenty DodyŚciągnij Hit 2009 roku już teraz!

Rozwijaj karierę Dody! Zdobywaj pieniądze, sławę i fanów, kupuj biżuterię, nagrywaj płyty, bierz udział w koncertach i sesjach nagraniowych!

Diamenty Dody to gra logiczna typu match3, polegająca na łączeniu 3 lub więcej kolorowych elementów. Niesamowita grywalność tego rodzaju gier w połączeniu z image Dody daje wybuchową mieszankę, która zatrzyma cię na długo przed ekranem telefonu.

Poza sprytem i spostrzegawczością w zwykłym trybie gry musisz wykazać się również zmysłem strategicznym oraz odrobiną szczęścia przy rozwijaniu kariery Dody. Jakby tego było mało, aplikacja oferuje trzy dodatkowe tryby, które możesz odpalić kiedy tylko masz kilka minut wolnego czasu. Dodatkową atrakcją jest też możliwość podzielenia się swoimi osiągnięciami z resztą świata i rywalizacja najlepszych graczy.

Cechy:
* DODA!
* świetna diamentowa grafika
* tryb kariery
* trzy dodatkowe tryby bonusowe
* 25 poziomów w podstawowym trybie gry
* rywalizacja z innymi graczami
* galeria zdjęć Dody
* Minister ostrzega: gra może uzależnić
* KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!

Link: Zaznacz wszystkohttp://odsiebie.com/pokaz/2575376---1e7d.html

*przerobiona na dotykową, jednak panelu nie usuwałem, moze sie przydacTemat: Agricola
Ee tam, ja tam lubię takie publicystyczne zagrania "Agri dodą gier planszowych"
Wysokie Napięcie Bergmanem gier planszowych itd

Tylko niech człowiek oprócz pisania agri dodą - wytłumaczy coś więcej, argumenty jakieś - bo czy argumentem ma być samo przyrównanie do POPULARNEJ DODY? Agri jest popularna ok. Ale mniemanie że wszystko co popularne jest niskiego lotu jest błędne. Np Mistrz i Małgorzata Bułhakowa - książka popularna , uwielbiana, powstało kilka ekranizacji, w teatrze, w kinie itd, a zarazem przeszła do klasyki.

A, że Agri nudna.... no cóż, jeśli ktoś woli SZYBKIE gry, gdzie co chwila pyka się pionkami, czy strzelając kartami, byle by nie było downtime'u i byle by zaliczyć jak najwięcej rozgrywek , no to rzeczywiście niech trzepie Dominiona albo coś jeszcze szybszego.

DYgresja:
Pamiętam wielkie zarzuty do A. że to taki PASJANS - każdy sobie pole swoje pielęgnuje, pasjansuje. A teraz w wątku o Dominionie i Agri piszą, że jak ktoś robi swój ruch to drugi może jednocześnie go robić także - właśnie to dopiero jest Pasjans! Każdy gra jednocześnie nawet nie patrząc co robi inny gracz Sam tak miałem

Dla mnie Agricola/dobra gra to myślenie - siedzę nad swoich ruchem i nic nie robię (nie skaczę, nie tasuję, nie rzucam kostkami) tylko myślę, i 2 sekundy wykonuję ruch i DALEJ kolejny gracz myśli, i wiadomo, że jest DOWNTIME - matko strasznie zdemonizowany jest ten dwt. - przecież zawsze wtedy się myśli o swoich ruchach - ZUPEŁNIE TEGO NIE ROZUMIEM.

Temat: Agricola

Janek, ale bez jaj. Co innego pisać, że gra Ci się nie podoba, jest nudna, nic się nie dzieje, itd., a co innego nazywać grę "Dodą gier planszowych". Jakimś cudem ta Doda dostała się na 1. miejsce BGG i kosi nagrodę za nagrodą, więc choćby z tego względu trochę szacunku dla tej masy "spragnionej najgłupszej rozrywki idiotów" (bo ja tak odczytuję porównanie do Dody), która się nią zachwyca i daje jej wysokie oceny i nagrody, byłoby na miejscu.

Owczy pęd, BGG to nic innego jak owczy pęd. W stylu "Tam do kata, postawię 8, bo przecież miliony much... eee... pardon, użytkowników BGG nie mogą się mylić".

Ja swoje zdanie - na Twoją prośbę, Geko, na Twoją prośbę - na temat Agricoli już napisałem. Z detalami Teraz więc mogę pożartować sobie z tej gry w nieco mniej wybredny sposób - a kto się obraża, ten ma niską samoocenę, bo, pamiętajcie, że to, co Piotr sądzi o Pawle, świadczy o Piotrze, nie o Pawle. Innymi słowy: podoba się Wam? Luz, czym się przejmujecie. Mi się nie podoba i - póki moje wypowiedzi mieszczą się w granicach ogólnie przyjętych norm - mogę sobie pisać o tej grze, co mi się podoba. Bo to moje zdanie i bo to ja piszę. A nie jakiś Jabol, który - nota bene - może napisać o Wysokim Napięciu, co tylko mu paluszki z klawiatury na ekran przeniosą, a ja swojego zdania na temat WN nie zmienię. Co najwyżej na temat Jabola, ale to już inna para kaloszy.

Jest niedziela i ładna pogoda - oderwijcie się od stolików z żetonami i wyjdźcie na rower. My wczoraj zrobiliśmy 50km po WarszawieTemat: O klimacie w sztuce XXI wieku
Gry jako sztuka, hmmm... Kurde, kiedyś sam tak twierdziłem. I po części twierdzę do tej pory. "Po części", gdyż musi to być sztuka akceptowana przez masy, trafiająca w gusta mnóstwa ludzi na raz. Jest to łatwiejsze w przypadku grafiki czy tworzenia modeli (bo tu obecnie liczy się jak największa zbieżność z rzeczywistością, wiarygodność), nieco trudniej jest z muzyką, a już całkiem sprawa się komplikuje w przypadku scenariusza, fabuły. Jasne, czasami udaje się stworzyć wybitną grę, która jednocześnie świetnie się sprzeda. Ale to pierwsze nie gwarantuje nigdy drugiego. Ba, często stoi w nim w sprzeczności. Pokazują to tytuły takie jak Planescape: Torment -genialny i najbardziej wciągający roleplay, jaki ujrzał światło dzienne - oraz Beyond Good & Evil - gra bajeczna (lecz nie dziecinna!) ale z niezwykłą głębią i przesłaniem. Nie brakuje osób, które te gry chwalą pod niebiosa. Ale w niczym nie zmieni to faktu, że sprzedały się one wyjątkowo słabo (P:T - jakieś 400tys., na dzień dzisiejszy Wiedźmin sprzedał się o 50% lepiej).

Gry to rozrywka dla mas, to część kultury masowej. I nie oszukujmy się tu - znacznie częściej będziemy dostawać growego odpowiednika Dody, Britney Spears, Backstreet Boysów, Eminema itp. niż Mozarta czy Bacha, bo to się przyjmie, to się opłaci. Pewnie nie brak ambitnych twórców gier, którzy chcieliby tworzyć arcydzieła, ale kto im to wyda, jaki dystrybutor? Jakie są stanowiska większości dystrybutorów, można zobaczyć na przykładzie ATARI, które wykastrowało Wiedźmina, bo miał za długie dialogi. Może kiedyś zmieni się sposób patrzenia na gry, ale do tego jeszcze dłuuuuga droga. Obecnie jest to tylko wyjątkowo dochodowy biznes.Temat: S7T i prognozy

ostatnie mecze, które graliśmy z drużynami, które nie przyszły na mecz w 5 zakończyły się: remisem(FCBA) i gładkimi porażkami(Same Konkrety i Cavalieria), więc nasze ostatnie sukcesy to nie poprawa naszej formy tylko osłabienie przeciwników.
A co do konkretów:
Nadal nie potrafimy wymienić 4-5 podań bez straty. Naszą podstawową strategią ataku jest długa laga od Dody. Nie wychodzimy na pozycje, nie wykorzystujemy stałych fragmentów, popełniamy błędy w obronie, nie wykorzystujemy 100% sytuacji itd.
To, że w ostatnich 3 meczach było lepiej jest wynikiem słabej gry przeciwników.
Obym się mylił, ale spodziewam się, że gra w następnych meczach jako faworyt z dobrą drużyną skończy się wpadką, bo odwykliśmy od meczów walki.


owszem, ale to wynik ich kłopotów, nie naszych.
Graliśmy ze słabiakami, co nie znaczy, że nie można z nimi stracić punktów (patrz FC Bez Atu ostatnia kolejka)

Nie lubię, jak ktoś mówi "nie potrafimy, odwykliśmy, popełniamy błędy". Mów konkretnie, kto.

ilość podań od bramkarza do mnie czy do innego obrońcy znacznie przewyższa ilość "lag". to złudzenie.

łatwość wychodzenia na pozycje pokazał Knedel czy Patryk wczoraj.
4-5 podań to legenda. rzadko kto tak gra teraz, nawet Rozjazd. wiem, bo oglądam mecze innych drużyn dość często.
inną sprawą jest to, że paru zawodników ma problemy z przyjęciem piłki albo grą na jeden kontakt i to się ciągle powtarza.

stałe fragmenty są u nas groźne, o ile są bite dobrze a nie "na pałę", z czuba na zasadzie jakoś to będzie.
Temat: Gitarzyści klasyczni
Malenstwo, wiesz, to o co prosisz, tak na prawde nie opiera się na technice gry na gitarze, choć jest ściśle z nią związane : ))). A przede wszystkim ze słuchem...sporo czasu upłynie nim będziesz mogła rozpracować ten utworek i zagrać na gitarce...: ) Skup się na technice gry...zaowocuje bardzo, gdyż odkręcanie złych nawyków na gitarce jest bardzo trudne, a chociażby klasyczna postawa i ułożenie dłoni bardzo tę grę ułatwia. Nie jest to może najciekawsze na początek, ale warto wierz mi. Wtedy sobie pomyślisz o utworkach dody, czy jakiekolwiek inne : ))
PozdrawiamTemat: Monopoly [kryptoreklama]
Śmiem spekulować (bo nie mam na poparcie tej tezy nic oprócz własnego zdania) że gry planszowe są niszowe właśnie dlatego, że taki gniot jak Monopoly jest ich ambasadorem. Gdyby zamiast Monopoly wszystkich pierwszą grą byłoby Carcassonne albo Osadnicy albo TtR to graczy było by w tej chwili do kwadratu więcej niż jest teraz.

Wyobraź sobie, że najpopularniejszym na świecie piwem jest Volt, a trzeba być prawdziwym koneserem żeby wiedzieć o istnieniu Żywca nie mówiąc o np. Paulanerze. Wtedy chyba mało kto piłby piwo. Tak jest teraz z planszówkami.

"Nieważne jak piszą byleby pisali" jest dobre dla Dody, której jest wszytko jedno jaką ma opinię byleby jakąś miała. Jeśli mówi się o złych grach to wyrabia się im złą opinię, której nie chcemy. Jeżeli jakieś zagraniczne media pisałyby "Polacy kradną, piją i biją swoje żony" to cieszyłbyś się, że "jest wielkim sukcesem" że w ogóle o Polakach się mówi?Temat: PS3 się pogrąża

Płyty Dody i Feela też sprzedają się w dużej ilości egzemplarzy, z tego powodu je kupisz?
chyba pominąłeś mój akapit
lista metacritics nie dotyczy sprzedaży
recenzje to nie opis najlepiej sprzedającej się gry (bo przecież tekst wychodzi często tuż przed/w momencie premiery gry)

nikt, a na pewno nie ja, nie mówił, że TE gry są dobre, bo się sprzedały w dużej ilości
Temat: OGŁASZAM KONKURS! DO WYGRANIA NR DODY NA GG!
to fajnie............fiu całe szczęście.... To razczej ty wygrywasz. A oto nagroda: numer dody gg: 7878, stronki z grami: ubieranki, gry dla dziewczyn ( kliknąć pierwszy pasek ) giercownia, plotki: lula.pl, vanessa Hudgens plotki. Oto ona. Proszę zgłaszać się na moje inne konkursyTemat: Komputer Świat Gry 7/2008
Slim - trzeba by zapytac dody
Co do aktualnosci gry, to 1.6 to jest najnowsza polska wersja gry. Patch 1.7 ktory dodaje dodatek Tainted Blood jest oficjalnie tylko dla eng, ger i fr. Dziala nieoficjalnie z polska wersja, z ta z KSG wlasnie przetestowalem i tez problemow nie ma. Tyle, ze dodatek jest do trybu multi. W zwiazku z tym
Cubituss - moze wytlumaczysz nam dlaczego nie ma multi i dlaczego nigdzie na okladce, na pudelku czy nawet w srodku pisma nie da sie o tym przeczytac? To troche nieuczciwa zagrywka.Temat: Virgin & Doda

A to ciekawe, czego to Doda nie zrobi aby byc zauwazalna i aby sie o niej mowilo.
1316gosiaczek napisał/a:
Do pubów trafią podstawki (tzw. wafle) z hasłem akcji, zdjęciami i autografami wokalistki Dody oraz jej męża Radosława Majdana.


czego wy sie czepiacie, przeciez to jest normalny marketing i bedac znanym takie rzeczy naleza do "gry". wielu artystow na swiecie robi takie lub podobne akcje maretingowe sprzedajac swoje nazwisko i nikt sie temu nie dziwi.
dajcie jej nacieszyc sie jej stopniem znajomosci w kraju, kto wie jak dlugo to bedzie trwalo?

osobisci nie znam ani jednej jej piosenki ale zycze kazdemu artyscie, ktory cos tworzy powodzenia i sukcesow.Temat: Koniec z ściąganiem dem dla Polaków !!!!!!!
Ja jednak poczekam do update'u. Z tego co rozumiem to ten koles mowi tak:
content jest przypisany do regionu (US, EU), i kraju. Czyli fizycznie majac konsole w EU nie sciagniesz nic z US nawet jak zalozysz konto na us.

Co do kwesti z polskim livem, to spokojnie, facet zadal pytanie takie : czy majac xboxa w grecji i konto zalozone na inny kraj niz grecja (bo grecja, jak polska nie ma live'a), bede mogl sciagac content nie przypisany do grecji - pada odpowiedz - nie, co jest zupelnie logiczne, biorac pdo uwage ze content jest przypisywany do kraju.

moja konkluzja - wydaje mi sie ze dema gier itd. niezaleznie od tego czy w polsce mamy xbox live cyz nie, i tak beda przypisane do wiekszosci krajow unii europejskiej, czy nawet europy w ogole. wiec nie demonizowalbym za wczasu. Poza tym to oznaczaloby ze np. Shivering Isles jest dodatkiem ktory.... nie bylby licencjonowany w polsce - no tak to kto w polsce wydaje shivering isles na xboxa360???? Jakos nie wydaje mi sie zeby te taka maniana miala odejsc ze nagle Polske jest jak paredziesiat lat temu na marginesie swiata.

I jeszcze cos wydaje mi sie ze cala ta zmiana jest pod katem wiekszej regionalizacji uslugi live, czyli jak juz w polsce bedziesz miala live za jakis czas bedziesz mogl np. sciagac se filmy barei, albo wajdy, albo teledyski dody etc. A gry dema itd. i tak beda dostepne globalnie.

badzmy dobrej mysli.Temat: Virgin & Doda

grzechoo napisał/a:
coctu napisał/a:
czego wy sie czepiacie, przeciez to jest normalny marketing i bedac znanym takie rzeczy naleza do "gry". wielu artystow na swiecie robi takie lub podobne akcje maretingowe sprzedajac swoje nazwisko i nikt sie temu nie dziwi.

Jedną z "akcji marketingowych" jest płatny serwis na interii Sekrety Dody i Radka http://dodairadek.interia.pl

Ktory działa juz przynajmniej rok!


to dobrze swiadczy o polskich artystach. mozna powiedziec ze szybko sie ucza zgnilego kapitalizmu.Temat: do didka
Otóż powiem ci tak. Po każdym banie tłumacze się z tego dla adminów stałych. A oni na to ok. Co do skarżenia. Ja daje dowód na to, że twoje iq nie przebija iq dody, tony nie widział tej sytuacji. Zrób tk dla innego admina. Ciekawe co ci da... Bana na tydzień ? Perm ? Ja daje kolejny dowód dla tonego i innych adminów, że przeginasz pałę. Moje "skarżenie" jest w imieniu innych, którzy chcą tego samego a mają mniejszą siłę przebicia.

Chyba nie muszę ukrywać , że cię nie lubię i to jest raczej oczywiste.

Co do kicków. Daje kicki za afk ( najpierw slay albo przenoszę denata na speca), bądź długie siedzenie na specu. Ale równocześnie mam otwarte okno z informacjami o grze z serwera i mam aktualną listę połączonych graczy. Odświeżam i jest 24/24 -> kick. Więc nie tłumacz(cie) , że naciśniecie tab i jest 10/10. Pisze wielokrotnie przez admina : " spece... "
, "spece do gry" i inne tegy typu texty.

Nie zmienisz mojego charakteru, toku myślenia. A nie ma taryfy ulgowej dla nikogo. Tylko adminów nie ruszam bo oni mogą ugryźć

Kwestie mózgu zostaw w spokoju... Chociaż tutaj siebie nie poniżaj i nie próbuj mnie ciągnąć za sobą.Temat: Dlaczego nie lubimy sukcesu?

Dlaczego u nas (w Polsce) ilekroć ktoś wylansuje lepszą piosenkę, film, reportaż, kosmetyk, fryzurę, ciuch itp... Polacy go gnoją?
Bunt przeciw kampaniom reklamowym. Doda jest przykładem tego, że wystarczy trochę umieć śpiewać, a resztę wypromować zachowaniem. Piosenki Dody nie są rewelacyjne, a dlaczego nie-rewelacyjne piosenki mają komuś zapewnić miano gwiazdy?

Kolejna "gwiazda" Wiśniewski, Mandaryna, Andrzejewicz. Mnie się ich utwory nie podobają i nie będę uważał ich za gwiazdy.

Na szacunek zasługuje ktoś kto faktycznie coś dobrze robi. Dobrze śpiewa, dobrze tańczy, jest dobrym aktorem.
Przykład Adamczyka pokazuje, że ludzie nie umieją ocenić gry aktorskiej, tylko poprzyznawali Adamczykowi nagrody bo grał papieża. Jakby w zamiast Adamczyka grał Stuhr to też spotkałby go ten sam los.

Bardzo mnie za to ciekawi jak zwykli ludzie odnieśli sukces. Można się od nich naprawdę uczyć. Choć bardziej mam tu na myśli biznesmanów, a nie ludzi popkultury.Temat: Dance Dance Revolution

Równie dobrze mógłby mój kumpel wrzucać gry na rapidshare, a ja bym je sobie tutaj (albo na forum warezowym) legalnie zamieszczał. Tu też nie ma mowy o jakichkolwiek korzyściach. Sam nawet nigdy bym tych gier nie musiał ściągać.


Moja jedyna wina to to ze posiadam raz, oczy bo zobaczyłem, ze na stadionie sprzedają cd Dody, dwa, ze mam język, bo powiedziałem co widziałem. Wyobraź sobie akcje na forum. Dowiadujesz się, jakie hasło ma administrator na forum. Następnie zakładasz temat "Hasło administratora tego forum brzmi blablabla". W temacie podałeś jego hasło w celu czysto informacyjnym. Nie włamałeś się do jego konta. Nie chciałeś źle. A jednak jesteś winny naruszenia czyjejś prywatności, bo zobaczyłeś jego hasło, a następnie powiedziałeś co widziałeś.Temat: Hello!
Nazywam się Laura. Mam 15 lat i mieszkam w Poznaniu.

Kocham : rock (głównie Panic At The Disco, The Beatles, The Melodions, U2 i Red Hot Chili Peppers), instrumenty: gitary (akustyczne-klasyczne, elektryczne, basowe) i perkusje, kabarety (humor 1 klasa - biorę z nich inspiracje - mam swój zespół i koniecznie muszę byc wesoła, żeby coś osiągnąc ) , zwierzęta (szczególnie konie i psy, ostatnio nawet dzikixD), książki, filmy (horrory i komedie jednocześnie), gry planszowe (chińczyk, warcaby, szachy - nałogowo) oraz gry komputerowe (strategiczne)

Nienawidzę : szkoły (mundurków, nauki, nauczycieli), nudnej muzyki (rapu, hiphopu, disco polo, techna, niektórych wykonawców popowych, czyli Feel, Paris Hilton, Blog 27, Tokio Hotel, Rihanny, US5, Dody, Gosi Andrzejewicz i innych tych polskich "gwiazdeczek"), programów typu You Can Dance, Taniec z Gwiazdami, Idol, Gwiazdy Tańczą na Lodzie itp. Nie przepadam również za tym całym High School Musical.

To na tyle.
Temat: Dni Gryfina 2005

wy to ciagle disco polo i disko polo, przeciez bedzie kult, a jak był Perfect , Lady punk , alebo inne mniej znane zespoły to nikt nie mówił wtedy że "Tylko przyjerzdżają same rockowe zespoły , a dla nas nic nie ma , więc co ja bede robil w te dni maja" , Sam osobiście nie lubie Dody , Ivana i Delfina , Kult jeszcze ujdzie , ale sam czekam gry kiedyś Gryfino zaprosi jakiegoś DJa , może być nawet z polski wyszłoby wtedy taniej.
Widzisz Fabian, te kapele które wymieniłeś, już dawno mają za sobą lata świetności za sobą (poza Kultem, bo Kazimierz trzyma fason prawie tak samo jak dawniej). Tego po prostu już żal sluchać-czysta komera.
Chciałbyś DJ'a ? Założę się że nie. Bo nawet dla takiego miłośnika techno jak Ty, przyjazd jakiegoś frajera z Koziej Wólki nie byłby żadnym wydarzeniem, skoro gra na wioskach na zabawach-żaden to muzyk, równie dobrze (a może nawet lepiej) poszłoby Tobie.
Szczerze mówiąc nie miałbym nic przeciwko, żeby pojawiły się takie osobistości jak Tiësto, Armin van Buuren, Paul van Dyk czy dziadzio Oakenfold-może jakbym posłuchał patrzyłbym mniej krytycznym okiem. Ale nie czarujmy się, nikt nie wyrzuci kasy na takie sławy. Nawet polska I liga się nie pojawi...Temat: Virgin & Doda

czego wy sie czepiacie, przeciez to jest normalny marketing i bedac znanym takie rzeczy naleza do "gry". wielu artystow na swiecie robi takie lub podobne akcje maretingowe sprzedajac swoje nazwisko i nikt sie temu nie dziwi.
Jedną z "akcji marketingowych" jest płatny serwis na interii Sekrety Dody i Radka http://dodairadek.interia.plTemat: Gwiazdy Tańczą na Lodzie
Wczoraj TVP sięgnęła poziomu Vivy. Otóż wczoraj przed serialem ,,Londyńczycy'' widziałem reklamę... gry na komórkę ,,Test IQ od Dody'' czy jakoś tam. Rozumiem, że ona ma monopol na siebie w Vivie i TVP szczególnie w Dwójce, ale coś takiego Ten spot z misiem (głosu użyczył Bartek Kędzierski, czyli Czesio) przypominał dokładnie reklamy różnych futrzaków, gadżetów z WM i innych dodatków na komórki jakie są tam pokazywane. I jak tu się nie wkurzyć i powiedzieć ,,Precz z Dodą z TVP''? Ale ja to niestety muszę oglądać (,,czy'' kanały na krzyż, bez Czwórki, TVN, a o Pulsie nie ma co gadać).Temat: Tekken 6
Nowe postaci w akcji :
http://www.gamed.nl/view/47644

coraz bardziej ta gra zamienia się w to co zamienił się SoluCalibur. Bezpłciowy kabaret cyrkowych postaci. Te żółte durnie zupełnie nie wiedzą tego w którym kierunku powinny iść ichy gry. Nieświadomie usmiercają wszystkie swoje serie.

ps. szczegółnie podobają mi się ciosy karbinkiem i pierdami róźowej Dody
Temat: S7T i prognozy
ostatnie mecze, które graliśmy z drużynami, które nie przyszły na mecz w 5 zakończyły się: remisem(FCBA) i gładkimi porażkami(Same Konkrety i Cavalieria), więc nasze ostatnie sukcesy to nie poprawa naszej formy tylko osłabienie przeciwników.
A co do konkretów:
Nadal nie potrafimy wymienić 4-5 podań bez straty. Naszą podstawową strategią ataku jest długa laga od Dody. Nie wychodzimy na pozycje, nie wykorzystujemy stałych fragmentów, popełniamy błędy w obronie, nie wykorzystujemy 100% sytuacji itd.
To, że w ostatnich 3 meczach było lepiej jest wynikiem słabej gry przeciwników.
Obym się mylił, ale spodziewam się, że gra w następnych meczach jako faworyt z dobrą drużyną skończy się wpadką, bo odwykliśmy od meczów walki.
Temat: Jesteś nowy? Przedstaw się
Elo ;]
Mam na imię Patryk.Mam 15 i pół lat.Jestem wielkim fanem piłki nożnej.Skoro jesteśmy przy piłce to moim ulubionym piłkarzem jest Joe Cole ,a drużyną Chelsea Londyn.Jestem też fanem Realu Madryt ,Korony Kielce i Wisły Kraków .Interesuję się piłką nożną ,palcóweczką(czyt.siatkówka ;]).Moim hobby jest granie w piłkę .Kolekcjonuje gazety piłkarskie(moje drugie hobby).Lubię również kibicowac Polakom .Moim trzecim hobby jest słuchanie muzyki.Jaśniej -muzyki pop.Moim ulubionym zespołem jest Basshunter.Jego piosenki ,które lubię to Boten Anna ,Vi sitter,utan stjanorna. Z polskich zespołów lubię Feel.Nienawidzę Dody .Lubię też gry komputerowe.Gram w takie:
-Gothic 3
-Pro Street(trochę zawiodłem się sad.gif )
-Pes 08 (moja ulubiona gra)
-Lineage II
-Counter Strike
To chyba na tyle .
PozdroTemat: "Darkwarez" - stronka,że kłaniajcie się narody.
Zaloguj się nic na tym nie tracisz.
Masz tam kilka działów
- muzyka
- filmy
- gry
- programy
- itd

w każdym znajdziesz coś czego np szukasz od lat - "np. płytę Dody , Gorana & Kayah lub najnowszych nowości kinowych , program diagnostyczny, tapety, i wiele innych"Temat: pożyczony
No właśnie jeśli kupujemy przegrywany film, czy też gry na bazarze lub u zaufanego pirata to przyczyniamy sie do kradzieży, ale jeśli ja np. ściagne film z neta i mam go na swoje potrzeby to juz nie jest grzech a wiec pozyczenie takiego filmu, ogladniecie i oddanie też nie jest grzechem. Ja sama ściagam sobie piosenki z neta bo nie stać mnie żeby wydac ok. 50zł na płyte np.Dody. Pozdrawiam Pokój i Dobro

PS. własnie niedawno rozmawiałam z tym franciszkaninem który powiedział ze przegrywanie na własne potrzeby nie jest niczym złym.Temat: telewizja TVN drwiąco o wizycie Prem.Tuska na Śląsku:cepelia

Łukasz

ja NAPRAWDĘ nie mam pretensji że krytykuja Platformę -
- tylko dzięki takiej krytyce - i jeśli PO będzie konstruktywnie na nią reagowała - będzie rządzić drugą kadencję - a Tusk zostanie Prezydentem

ja mówie o pewnym typie dziennikarki

dziennikarki która jest esencją cynizmu, gry politycznej, niejasnych reakcji - już nie wiem czego

zwróć uwagę na ogólny wydzwiek korespondencji
zobacz co oni w TVN wyrabiają z zaproszonymi gośćmi z PO - to zaskakiwanie ich chwytami poniżej pasa , te wszystkie Dody , telefony,
oponenci którzy niespodziewanie wyrastają spod ziemi na telełączach

CO to ma wspólnego z konstruktywną krytyką ??

czy zauważyłeś by coś takiego robili z ludżmi z piS ??

NIE.

z nimi tego unikają
a w każdym razie zupełnie nie w tej częstotliwości

zrozum łukasz
o TO mi chodzi
Temat: TECHNO
o zupełnie nie rozumiem dlaczego ktoś taki miałby nie szanować wykonawców, lub też ich pasji, pracy, utworów - czy to muzyki klasycznej, czy techno - tylko dlatego, że ich muzyka mu nie leży (tak, napisałeś to Smile )

bo szacunek to nie to samo, co obojętność. szanuję Led Zeppelin, choć słyszałem zaledwie dwa kawałki kiedyśtam, szanuję Morrisona, choć nie wiem, czy cokolwiek słyszałem i nawet nie wiem, czy nie popełniam błędu oddzielając do od Zeppelinów szanuję Hendrixa, choć nie wiem, czy słyszałem go raz, czy dwa razy. szanuję ich, bo wśród fanów/zwolenników tego rodzaju muzyki stosunkowo częst znajduję kontakt, stosunkowo często coś dla mnie wnoszą. i nie mówię tu o wnoszeniu alkoholu na imprezy.

nie szanuję Mandaryny, Dody, klubów sportowych, mistrzów gry w domino, techno i wielu innych rzeczy. jebią mi. ich działalność nie wnosi do mnie nic pozywtynego. ludzie, którzy poświęcają życie tym "elementom" rzadko wnoszą przez nie coś wartościowego do mojego życia. jeśli działalnośc wyżej wymienionych osób/instytucji/twórców dobiegnie kresu, nie uronię łzy i się nie zmartwię. podejrzewam nawet, że informacja ta nie przejdzie do ośrodka pamięci krótkotrwałej, nie mówiąc już o długotrwałej.Temat: Koniczynki poległy
mecz mi sie niepodobał choć wynik napewno tak.Panatinajkos był słaby a Wisła grała jakby grała pierwszy raz,wszytsko na sztywnych nogach (oprócz napastników i Sobolewskiego) No może mieli ze 20 minut dobrej gry wynikajacej z nieporadnosci greków. Wszytskie tatuaże rizpieprzył mi Majdan.Co on robi w tej bramce? Niech u Dody w chórkach występuje albo lepiej w balecie.To jak tak doświadczony zawodnik wypuszcza piłke z rąk na polu karnym a potem ją łapie to jest zgroza .Nie ma tłumaczenia że to czy tamto. Z takim doświadczeniem i za taką kase to powinno być perfekt . Co będzie przy 70- tysiącach w Atenach ? Pewnie już nic nie bedzie widział i słyszał.Wisła od dawna ma słabiutkich bramkarzy ale ten pajac to juz przesada .Najsłabszy punkt teamu i najwieksze zagrozenie...dla własnej bramki.Temat: TECHNO
nie szanuję Mandaryny, Dody, klubów sportowych, mistrzów gry w domino, techno i wielu innych rzeczy. jebią mi. ich działalność nie wnosi do mnie nic pozywtynego. ludzie, którzy poświęcają życie tym "elementom" rzadko wnoszą przez nie coś wartościowego do mojego życia. jeśli działalnośc wyżej wymienionych osób/instytucji/twórców dobiegnie kresu, nie uronię łzy i się nie zmartwię. podejrzewam nawet, że informacja ta nie przejdzie do ośrodka pamięci krótkotrwałej, nie mówiąc już o długotrwałej.
mógłbyś szanować ich za to, że wnoszą coś do czyjegoś życia. poza tym nie robią z tego, co piszesz absolutnie NIC żeby ich nie szanować, może też i nic żeby szacunek zdobyć. ale NIEszanowanie kogoś, dla samego tego, by nie być obojętnym. phh..Temat: Nowa pracownia komputerowa

W obecnych czasach to każdy przeciętny Kowalski ma w domu komputer. A co trzeci dostęp do internetu.

Ale do czego ten komputer jest używany? Głównie są to gry, które w większości absolutnie nie nadają się dla dzieciaków z podstawówki (np. cykl GTA) n15 A internet? Szukają w nim plotek o gwiazdach, dzwonków z piosenkami Dody czy tapet z Szymonem Wydrą.
Temat: Jak zapisac dziecko do klubu sportowego i nie tylko ?
Dzieki za linka.

W sumie to najprosciej... przejsc sie na stadion w trakcie meczu lub treningu i pogadac. Sprobuje w niedziele.

Ale moze ktos juz z rodzicow zapisywal dziecko do takiego klubu i wie cos o zasadach. czy zrobia najpierw jakies proby sprawnosciowe, umiejetnosciowe, czy... biora jak leci?
No i ile to kosztuje? Czy place za treningi, jesli tak, to ile? A co z ewentualnymi wyjazdami na mecze druzyny? Musze placic za to osobno... ?Zakup ubran, butow itp.?

Jesli ktos zapisywal dziecko do takiej szkolki, prosze, niech sie odezwie albo na forum, albo na priva, albo na maila...

W sumie to szukam zajecia dla dziecka, zeby sie rozwijalo i zeby jak najwiecej czasu spedzalo z rowiesnikami (biedny jedynak ;-( i uczylo sie angielskiego. Sasiadka namawiala mnie na zajecia muzyczne w szkole, ale zaraz wakacje, wiec nie ma co zaczynac teraz... U nas w szkole za 6 tygodni nauki gry na instrumencie placi sie 30 funtow, ale jest to tylko jedna lekcja w tygodniu (30 minut).

Piszcie, co wiecie, prosze. Moze innym tez sie przyda...

A z naszych dzieci wyrosna nowe polskie (?) orly, zlotka, Malysze, Kubice ... albo Rubiki i Dody ;-)Temat: telewizja TVN drwiąco o wizycie Prem.Tuska na Śląsku:cepelia
Łukasz

ja NAPRAWDĘ nie mam pretensji że krytykuja Platformę -
- tylko dzięki takiej krytyce - i jeśli PO będzie konstruktywnie na nią reagowała - będzie rządzić drugą kadencję - a Tusk zostanie Prezydentem

ja mówie o pewnym typie dziennikarki

dziennikarki która jest esencją cynizmu, gry politycznej, niejasnych reakcji - już nie wiem czego

zwróć uwagę na ogólny wydzwiek korespondencji
zobacz co oni w TVN wyrabiają z zaproszonymi gośćmi z PO - to zaskakiwanie ich chwytami poniżej pasa , te wszystkie Dody , telefony,
oponenci którzy niespodziewanie wyrastają spod ziemi na telełączach

CO to ma wspólnego z konstruktywną krytyką ??

czy zauważyłeś by coś takiego robili z ludżmi z piS ??

NIE.

z nimi tego unikają
a w każdym razie zupełnie nie w tej częstotliwości

zrozum łukasz
o TO mi chodzi
Temat: Poznajmy się!!! :D
Imię: Kamil
Wiek: 22
Mieszkam w: bardzo południowej dzielnicy Warszawy

Waga: 81 (zależy ile piję złocistych napojów)
Wzrost: 176 (zależy jak wysoko jest poręcz w autobusie/tramwaju/metrze)
Kolor włosów: czarne/brązowe (zależy od pogody/słońca)
Kolor oczu: niebieskie

Hobby: KM, KM-KM, PR, SKM, MZA, TW, ITS, Mobilis, Grodzio, Veolia, prawie Żona, piwo, itd...itp...etc...
Czytam: Komunikaty i rozkłady jazdy
Ulubione sporty: sport łóżkowy , jazda pojazdami (prócz VIKI) wożącymi ludzi, wycieczki komunikacyjne.
Zwierzęta: młodsza siostra, sunia i chomiczka (jak widać same baby )
Stan: zajęty ale nie żonaty

Lubię jeździć: najbardziej to pojazdami szynowymi i trajtkami.
Ulubiona marka: Solaris
Ulubiony autobus: E4
Ulubiony napój: Napój chmielowy
Ulubiony film: jakiś erotyczny
Ulubiona stacja telewizyjna: WP TV Erotyka
Ulubiony zespół: Scorpions jest The BEST
Ulubiony wykonawca: Klaus Meine
Ulubione piosenki: każda byle nie Mandaryny i Dody
Ulubiona drużyna: LEGIA WARSZAWA/RADOMIAK RADOM
Ulubione gry: Symulatory KM wszelkiej maści

Marzenia: Żeby każdymi torami kursowały pociągi (gdzie ich teraz nie ma), żeby w Radomiu były tramwaje i metro

Bohater/wzór: Każdy, kto zasługuje na to miano .Temat: 1
Niezłe, niezłe Taki..dobry kawał rock & rolla. Klasyka. A jego głos.. taki młodzieńczy, zbuntowany Poezja.

Tak w ogóle, to nie wiem, czy ten temat ma sens. Zaraz jakiś 'gangsta elo ziom' będzie jeździł po kimś, że słucha country, albo ktoś zostanie skopany za słuchanie Dody (a parę sampli w piosenkach ma fajnych ). Trochę..zrozumienia. Liczy się melodia i rytm, a nie gatunek Nawet soundtrack z Pokemonów jest dobry, bo szybko wpada w ucho: http://208.53.158.138/sou...ket-hideout.mp3

Ale nie tą piosenkę daję do oceny, tylko tą z soundtracku z gry Space Channel 5 part 2 (w której Michale Jackson walczy z kosmitami za pomocą...rytmu)
http://208.53.158.138/sou...nd-version-.mp3Temat: Plany na weekend. Co, gdzie, kiedy... i z kim:D

a jak mi się wymsknęło OMG!(co jest niedozwolne) to powiedziałem, że miałem na myśli: O Mistrzyni Gry! xD.
Cudowne:D

Tylko nie UPR! mam znajomą z młodzieżówki! aaaaaaaaa!!!!!" Masakra:D

Dody i Edyty Górniak xD Hahahaha xD Jesteście jak one? na poziomie?
Temat: Gwiazdy tańczą na lodzie


GÂłówni uczestnicy programu to: Anna Popek i Filip Bernadowski, Olga Borys i SÂławek Borowiecki, Marysia Sadowska i Roger Lubicz-Sawicki, Katarzyna Glinka i ÂŁukasz Dzióbek, Ewa Sonet i ÂŁukasz JóÂźwiak, JarosÂław Kret i Sherri Kennedy, PrzemysÂław Babiarz i Michaela Krupska, PrzemysÂław Saleta i Agata RosÂłoĂąska, Zygmunt Chajder i Aleksandra Kauc oraz RafaÂł Mroczek i Aneta Kowalska.

Natomiast osoby, które walczÂą w prologu o udziaÂł w programie to: Piotr Zelt i Agnieszka Dulej, Ewelina Serafin i MichaÂł WiĂżcek, Beata Sadowska i SÂławomir Janicki oraz Cristina Bien i Maciej Lewandowski.

Obok Dody w jury znaleÂźli siĂż teÂż znawcy ÂłyÂżwiarstwa figurowego: WÂłodzimierz Szaranowicz, Maria Zuchowicz oraz Igor KryszyÂłowicz.

Co tydzieĂą jedna para wypadnie z gry. O tym, kto zostanie, decydujÂą widzowie swoimi gÂłosami (za pomocÂą SMS-ów lub telefonicznie).

Premiera programu "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" zaplanowana jest na 28 wrzeÂśnia. Kolejne odcinki zobaczymy w kaÂżdy piÂątek o godzinie 20.00 na antenie Dwójki.
Temat: Dni Gryfina 2005
wy to ciagle disco polo i disko polo, przeciez bedzie kult, a jak był Perfect , Lady punk , alebo inne mniej znane zespoły to nikt nie mówił wtedy że "Tylko przyjerzdżają same rockowe zespoły , a dla nas nic nie ma , więc co ja bede robil w te dni maja" , Sam osobiście nie lubie Dody , Ivana i Delfina , Kult jeszcze ujdzie , ale sam czekam gry kiedyś Gryfino zaprosi jakiegoś DJa , może być nawet z polski wyszłoby wtedy taniej.Temat: Współczesne źródła informacji
nie o takim onecie myslalem, raczej o tym co sie nazywa "wiadomosci dnia" w rss. czego wymagac od artykulow "by idiots for idiot" z gry.onet.pl (tyle ciekawych flejmow a oni ciagle tylko ps3 vs jakas inna konsola) albo od tekstow okraszonych zdjeciami dody w kultura.onet.pl.

juz myslalem ze jak taki dlugi post to bedzie wyzywanie onetowcow od zydow a tu lipa.Temat: Ubrania i styl
W gimnazjum moja znajoma również ćwiczyła na w-f ze świeżym kolczykiem w pępku. Skutek? Podczas czołgania pod ławką (!), kolczyk zahaczył o coś. Jęk, zgrzytanie zębów i już nie było tak przyjemnie... Z kolei miałam też inną znajomą, która za każdym razem, podczas gry w siatkę, musiała machać rękoma na prawo i lewo, nie patrząc, co się wokół dzieje. Po kilku nieprzyjemnych doświadczeniach, wszystkie dziewczęta nauczyły się wyjmować kolczyki z uszu.


A tak nawiasem mówiąc to moim zdanie kolczyki w pępku są fe. Wiecie, taki "atrybut Dody".
Są gusta i guściki. Podobały mi się kiedyś kolczyki w języku. I to niezmiernie. A teraz za nic w świecie bym sobie takowego nie zrobiła. Tęsknię tylko za tym w nosie, który poszedł w odstawkę z powodu szkoły.Temat: Wrzuć monetę...
wypada ci Hitler
Mam: kredki bambino, zeszyt, majtki, kość słoniową, grzechotkę, zestaw dla lalek barbie, szczura, żarówkę, kota, aligatora, kolczyki, biustonosz, klej, słonecznik, smoczek, czekoladę na gorąco, cukierka, broszkę, Diamond Girl, bilet na Maltę, Bravo Girl, dropsa, chleb, bombę, czerwoną różę, futro, szpilkę, kukurydzę, proszek do prania, frytki, hamburgera, popcorn, płytę dody z atografem, kartkę wielkanocną, nożyczki do paznokci, korektor, zdjęcie z klaunem, tęczowe soczewki, BigMaca, dodatek do gry the sims 2 : na święta, gruszkę, krostę, stringi, bilet na euro 2008
Wrzucam monetę...
Temat: przygotowanie do nowego sezonu
he, całkiem przypadkiem zobaczylem ze to moj post numer 500:), ale nie bedzie zadnego swietowania tylko zabieramy sie na powaznie do przygotowan do sezonu, bardzo jestem zadowolony z dzisiejszego kopania, 9 orłów to juz dobra frekwencja, zabraklo tylko Brzozy-zmeczonego po pracy ale chetnego do gry jak zawsze i Majdana, Radziu musiał pojechac na koncert Dody, poza tym wczoraj grał w Pogoni

za tydzien jest propozycja sparingu z 13 na boisku naszym ligowym, prosze sie wpisywac kto wiec juz ze moze, termin to sobota lub niedziela ok 11 godz., pozdro
Temat: Wrzuć monetę...
wypada ci miś pluszowy
Mam: kredki bambino, zeszyt, majtki, kość słoniową, grzechotkę, zestaw dla lalek barbie, szczura, żarówkę, kota, aligatora, kolczyki, biustonosz, klej, słonecznik, smoczek, czekoladę na gorąco, cukierka, broszkę, Diamond Girl, bilet na Maltę, Bravo Girl, dropsa, chleb, bombę, czerwoną różę, futro, szpilkę, kukurydzę, proszek do prania, frytki, hamburgera, popcorn, płytę dody z atografem, kartkę wielkanocną, nożyczki do paznokci, korektor, zdjęcie z klaunem, tęczowe soczewki, BigMaca, dodatek do gry the sims 2 : na święta, gruszkę, krostę
Wrzucam monetę...
Temat: Wrzuć monetę...
xD
wypada ci schabowy
Mam: kredki bambino, zeszyt, majtki, kość słoniową, grzechotkę, zestaw dla lalek barbie, szczura, żarówkę, kota, aligatora, kolczyki, biustonosz, klej, słonecznik, smoczek, czekoladę na gorąco, cukierka, broszkę, Diamond Girl, bilet na Maltę, Bravo Girl, dropsa, chleb, bombę, czerwoną różę, futro, szpilkę, kukurydzę, proszek do prania, frytki, hamburgera, popcorn, płytę dody z atografem, kartkę wielkanocną, nożyczki do paznokci, korektor, zdjęcie z klaunem, tęczowe soczewki, BigMaca, dodatek do gry the sims 2 : na święta, gruszkę, krostę, stringi
Wrzucam monetę...
Temat: Wrzuć monetę...
wypada ci guzik
Mam: kredki bambino, zeszyt, majtki, kość słoniową, grzechotkę, zestaw dla lalek barbie, szczura, żarówkę, kota, aligatora, kolczyki, biustonosz, klej, słonecznik, smoczek, czekoladę na gorąco, cukierka, broszkę, Diamond Girl, bilet na Maltę, Bravo Girl, dropsa, chleb, bombę, czerwoną różę, futro, szpilkę, kukurydzę, proszek do prania, frytki, hamburgera, popcorn, płytę dody z atografem, kartkę wielkanocną, nożyczki do paznokci, korektor, zdjęcie z klaunem, tęczowe soczewki, BigMaca, dodatek do gry the sims 2 : na święta, gruszkę
Wrzucam monetę...
Temat: Wrzuć monetę...
Wypada ci orzeszek xD
Mam: kredki bambino, zeszyt, majtki, kość słoniową, grzechotkę, zestaw dla lalek barbie, szczura, żarówkę, kota, aligatora, kolczyki, biustonosz, klej, słonecznik, smoczek, czekoladę na gorąco, cukierka, broszkę, Diamond Girl, bilet na Maltę, Bravo Girl, dropsa, chleb, bombę, czerwoną różę, futro, szpilkę, kukurydzę, proszek do prania, frytki, hamburgera, popcorn, płytę dody z atografem, kartkę wielkanocną, nożyczki do paznokci, korektor, zdjęcie z klaunem, tęczowe soczewki, BigMaca, dodatek do gry the sims 2 : na święta
Wrzucam monetę...
Temat: "Magiczna szansa" (piosenka)
Wiem, ze rym sie sypie. Po prostu jestem pod wpływem głupawki, a nie głÓpawy.

Słowa: Wiktoria Ulj*****a
Na podstawie: "Szansy" Dody
Wykonanie: Harry Potter
Dedykowane: Nevillowi Longbottonowi

Byłem w tym miejscu gdzie człowiek na ziemi już dosięga piekła bram.
Ból i cierpienie, wciąż niezrozumienie dlaczego właśnie ja.
Gdy sił mi zabrakło Expetro Patronum, by zatęsknić jeszcze raz.
Widziałem jelenia, smutny bo czekał na śmierć swego pana.

Szansę znów dostałem...
Ty ją ciągle masz!

Więc nie martw się, uśmiechnij się!
Nie jest tak źle! Voldi nie żyje!
Więc ciesz się i raduj czarodzieju!
Więc nie martw się, uśmiechnij się!
Nie jest tak źle! Voldi nie żyje!
Więc ciesz się i raduj czarodzieju!
Więc nie martw się! Uśmiechnij się!
I doceń to, że żyjesz jak ja, spraw by co dzień,
magiczny jak chcesz, wiec nie martw się!

W szkole problemy, stopiony kociołek i nie wierzy w ciebie nikt.
Dziewczyna zdradziła, świat się zawalił, dobra mina do złej gry.
Nie masz przyjaciół, od dziecka wyśmiany, żeś charłakiem urodził się.
Dawno nie zjadłeś babcianego obiadu, przypominajka ciągle czerwona!

Szansę znów dostałem...
Ty ja ciągle masz!

Więc nie martw się, uśmiechnij się!
Nie jest tak źle! Voldi nie żyje!
Więc ciesz się i raduj czarodzieju!
Więc nie martw się, uśmiechnij się!
Nie jest tak źle! Voldi nie żyje!
Więc ciesz się i raduj czarodzieju!
Więc nie martw się! Uśmiechnij się!
I doceń to, że żyjesz jak ja, spraw by co dzień,
magiczny jak chcesz, wiec nie martw się!
Temat: Avril Lavigne
Gry też przecież można ściągnąć i łatwo uruchomić :D
[kiedy wie się jak, mnie nauczył tego były przyjaciel - były, bo mu coś fiziu we łbie i zakochał się w sweet laseczce (fanka dody, us5 i lordi - to mówi samo za siebie) i stał się nie do zniesienia :P]

A płyty kupują fani, dla książeczki/sami artyści (płyty innych artystów, bo wiedzą, jak to jest)/kolekcjonerzy płyt/rodzice, którzy nie mają co zrobić z kasą.

Moja big teoria.
Temat: Koszykówka - topik rozgrywkowy
8-19. Wreszcie jednak trafia Bobro.

Wciąż nie ma wieści o urazie Dody. Czy to coś poważnego czy wróci do gry?
Temat: Anniversary - wydanie polskie

Panie wonsz, niech Pan tu nie straszy biednych ludzi Dodą bo nikt gry nie kupi

Dokładnie, to samo chciałam powiedzieć!
Brak gadżetów zniosę, ale Dody nie!Temat: Diamenty Dody
Dzięki długo szukałam tej gryTemat: Kwestionariusz
Imię: Tomek
Nazwisko: Classified
Ksywka: aktualnie brak
Miejsce zamieszkania: Toruń
Kontakt: gg 5379483 email: tomaszkol86@o2.pl
Hobby: Film(właściwie to bardziej pasja) - niekoniecznie o tematyce historycznej, muzyka(każda bardziej złożona niż dokonania Dody ), gry komputerowe(przeważnie strategie i rpg), rpg(czyli paru graczy i złośliwy mistrz gry ),polityka(ostatnio trochę mniej), historia(głównie współczesna polityczna)
Marzenia: Zwiedzić kraje wschodu, poznać ich kulturę, uczyć się o świece podróżując, założyć kiedyś własny zespól rockowy
Plany: skończyć studia, wkręcić się do gazety, zdobycie paru szczytów Polski
Ulubione: filmy Quentina Tarantino, książki Terrego Pratchetta, ciężka muzyka, dżwięk przesterowanej gitary, jagody, sushi, chińska kuchnia
Uwielbiam: dyskutować z ludźmi, śpiewać i grać na gitarze przy ognisku, pić wino w doborowym towarzystwie, siedzieć nocami, gdy wszyscy w domu już śpią, poznawać ciekawych ludzi
Nie znoszę: jaj , muzyki techno, tandety, propagandy, nazistów i wszelkich form braku tolerancji, krupniku, polopiryny, kompromitacji naszego prezydenta na arenie międzynarodowej, jednoznacznego podejścia do lustracji, pogłaśniania reklam przez stacje telewizyjne, "wojennego patriotyzmu".
Jadam: kiedy jestem naprawdę głodny wszystko co jadalne i nieżywe na talerzu
Światopogląd: jak śpiewał Artur Gadowski:
Nie ma nikt takiej nadziei jak ja
Nie ma nikt takiej wiary w ludzi i cały ten świat
Zdecydowanie liberalne poglądy jeśli chodzi o gospodarkę, wolność osobistą, zwolennik legalnej aborcji, wstrzymuję się od głosu jeśli chodzi o eutanazję, nie mam nic do homoseksualistów, w sprawach religii agnostyk.
Inne: Wiele wody opłynęło od czasu mojego ostatniego buntu w załodze Historicusa. Skazany na wygnanie i porzucony na bezludnej wyspie z pistoletem, który zawierał jedną tylko kulę, czekałem dniami i nocami na odpowiednią chwilę. Nim nastąpił przypływ związałem parę morskich żółwi wykorzystując włosy z moich pleców jako powróz. Kiedy nastała ta chwila wyruszyłem ponownie by spotkać się ze starymi kamratami, a pistolet z jedną kulą zachowałem na specjalną okazję.
Pozdrowienia: dla tych którzy mnie już znają i którym zdążyłem się już dać we znaki, dla całej załogi, zarówno tych starych( w sensie doświadczonych drogie panie ), jak i młodych majtków. Postaram się tym razem wierniej służyć załodze w imię wielkiej przygody. Ahoj!!!

[/i][/b]Temat: O co kaman?
Virgin - Szansa

Byłam w tym miejscu gdzie człowiek na ziemi już dosięga piekła bram.
Ból i cierpienie wciąż niezrozumienie dlaczego właśnie ja.
Gdy sił mi zabrakło spojrzałam przez okno by zatęsknić jeszcze raz.
Widziałam człowieka smutny bo czekał nie doceniał tego co ma.

W pierwszej zwrotce podmiot liryczny, czyli Doda opisuje swój pobyt w więzieniu. Pyta się "Dlaczego właśnie ja". Odpowiedź jest bardzo prosta - za łamanie prawa trafia się za kratki! Ale nie potępiajmy Dody! Przebywając w "pace" IQ może trochę zmaleć... W ostatnim wersie skazana wspomina o człowieku, który w smutku oczekuje na wyrok.

Szansę znów dostałam
Ty ją ciągle masz
Więc nie martw się
Uśmiechnij się
Nie jest tak źle problemy są lecz zdrowie masz by rozwiązać je
Więc nie martw się
Uśmiechnij się
Nie jest tak źle
Nie tylko Ty dotykasz dna by znów odbić się
Więc nie martw się
uśmiechnij się
i doceń to że żyjesz jak ja
spraw by co dzień silny jak chcesz
Więc nie martw się

Tu Doda mówi o swojej szansie na ucieczkę z więzienia. Ujawnia także, iż nie jest to pierwsza próba. Jest osobą niezwykle optymistycznie nastawioną do życia. Każe swoim współwięzniom uśmiechnąć się, oraz nie zamartwiać. "I doceń to że żyjesz jak ja" - to kluczowy wers. Okazuje się, że piosenka skierowana jest do osób, które tak jak Doda odsiadują swój wyrok.

W pracy problemy szef nie docenia i nie wierzy w Ciebie nikt.
Kochana zdradziła, świat się zawalił, dobra mina do złej gry.
Nie masz przyjaciół, od dziecka wyśmiany, na krok z domu nie chcesz wyjść.
Już dawno nie zjadłeś dobrego obiadu, stara szmata zamiast drzwi.

Wokalistka zespołu Virgin pracuje społecznie; jest to część kary. Ujawnia też, że jest homoseksualistką. Ale nie dziwmy się - przecież to więznienie dla kobiet. Trzeba się jakoś zaspokoić... Przykre jest to, że Doda nie ma w swojej celi przyjaciół, a raczej przyjaciółek, ale pocieszającym faktem jest przywiązania do miejsca, w którym przebywa - nazywa go domem. Informuje również, że obiady są niesmaczne [To niezbyt ambitne]. "Stara szmata zamiast drzwi" wyjaśnia wielokrotne próby ucieczki.

Podsumowując cały tekst, Doda jest homoseksualną optymistką i nie jest zbytnio załamana tym, w jakim miejscu przebywa. Niestety nie ujawnia nam jak długi jest jej wyrok. Z niecierpliwością czekam na kolejną piosenkę, która opowie nam o więziennych perypetiach Dody.

by Robak
Temat: Wiosenne miazguny

skoro nintendo nie jest skierowane przede wszystkim do dzieci, to dlaczego mario nie wyglada jak na obrazku pierwszym? odpowiedz uzasadnij to tak jakby Ferrari zmienialo swojego konia na slonia


spoko ze porownujesz rynek samochodow ktorych marek i modeli sa tysiace do rynku konsol ktorych sa trzy rodzaje no ale probuj dalej
Porownanie jest w stosunku do ostateczne odbiorcy i targetu danej firmy, przeciez o tym jest mowa a nie o roznych modelach. Bo jesli modelach to XBox i PS raczej by szly w strone fiata ze swoja duza iloscia oferowanych wersji w porownaniu do Wii gdzie jest tylko 1 (jedna) wersja a i tak sie dobrze sprzedaje. Ale chodzilo raczej o wspolczynnik osiagow vs komfort, ktory jak widac bardziej przemawia na korzysc dziecka niny. Jakos trudno sie tobie z tym pogodzic, czyzby z tego powodu microsoft czy sony przesylalo Tobie mniej gier do testowania i recenzowania... niewiem skad sie bierza twoja frustracja. Ninie udalo sie cos, co najwyzej wybiegalo ponad twoje i wielu innych ludzi piszacych nt gier, ze jakas zabawka dla dzieci pokonala hardcorowa maszyne. I to pomimu tego ze ciagle sie wmawia ludziom, ze liczy sie tylko grafa i nic pozatym. Niestety takie mam odczucie, ze tobie tylko na tym zalezy, a w zwiazku z tym... sorry ale nie jestes dla mnie jakas wyrocznia, ani tym bardziej osoba na ktorej zdanium bym polegal w przypadku gier, bo niechce miec jakiej kupy, ktora tylko ladnie wyglada. uprzedzenia w przypadku takich osoby jak ty, ktorzy bawia sie w dziennikarzy, sa poprostu smieszne i odbieraja im wiarygodnosc.


to ze ktos slucha dody i sie tym nie przejmuje, nie zmienia faktu ze nalezy mu wspolczuc gustu
przynajmniej doda dostarcza wiecej przyjemnosci i rozrywki


plx - share some good shit with us. cos co nie bedzie SMG, nowym metroidem, kolejnym Residentem, albo bundlem dodawanym do wii?
PES wychodzi w marcu, SW:FU niewiem dokladnie kiedy, Disater: Day of Crysis TBA, Manhunt 2 TBA, Fatal Frame 4 TBA, No More Heroes w Marcu, CoD 5 TBA, Top Spin 3 Tennis TBA, Wii Fit (tym bardziej, ze z ta mechanika napewno wyjda jeszcze inne o wiele bardziej interesujace gry) w tym roku.


ale grasz w cos innego niz gry dodawane za darmo do konsy przy kupnie ?
RE 4 i Mario Strikes Charged to faktycznie gry dodawane do konsli.


jak tam czytanie ze zrozumieniem? czy moze jescze nie mieliscie odpowiednich lekcji w zerowce?
Twoje kasanie nadal jest nieudolne, probuj dalejTemat: Wiosenne miazguny
najpierw krotki test

ktory z ponizszych rysunkow bardziej spodoba sie dzieciom?
skoro nintendo nie jest skierowane przede wszystkim do dzieci, to dlaczego mario nie wyglada jak na obrazku pierwszym? odpowiedz uzasadnij

owszem - na PS3 i xboxa robi sie takze gry dla dzieci. ale wiekszosc produktow jest targetowana dla starszej widowni.


To tak jaby mowic ze samochod rodzinny ma konkurowac ze sportowym. Tylko w tym przypadku ludzie rezygnuja z tego sportowego, gdyz rodzinny daje im wieksza frajde w prowadzeniu, i nie ma dla nich znaczenia ze ma lepsze osiagi.

spoko ze porownujesz rynek samochodow ktorych marek i modeli sa tysiace do rynku konsol ktorych sa trzy rodzaje no ale probuj dalej
Tadziu? napisał:
btw - polacy czesciej wybieraja dode niz urszule dudziak. i co z tego?


Ja sie tym nie przejmuje

to ze ktos slucha dody i sie tym nie przejmuje, nie zmienia faktu ze nalezy mu wspolczuc gustu


Tak, bo nie widze w tym momencie sensu wydawania kasy na gre gdy w zasadzie bedzie tylko lezala z braku czasu. Inna sprawa ze tylko 1 gra z tych, ktore wymienilem sa dostepne w sprzedazy. Ale Ty zapewne tego niewiedziales, pomimo tego ze siedzisz jak mowisz w tej branzy jzu kilka dobrych lat.
Nie kazdy dostaje gry za friko.plx - share some good shit with us. cos co nie bedzie SMG, nowym metroidem, kolejnym Residentem, albo bundlem dodawanym do wii?


ale grasz w cos innego niz gry dodawane za darmo do konsy przy kupnie ?

jak tam czytanie ze zrozumieniem? czy moze jescze nie mieliscie odpowiednich lekcji w zerowce?Temat: Final Fantasy XII

Oczywiście ,że nie chłopaki . GTA SA ma jakie ma oceny a Ja wystawiam sobie jaj taka nie inna. Sprawa indywidualna. Z tym, że należy rozróżnic jedno. Ocene stricte subiektywna a obiektywna. Picie sie nie podoba FF XII ? Ma do tego pełne prawo, ale niech nie pisze iż ogólnie gra jest do kiepska i licha , oceny ocenami - choć te FF XII ma znakomite - ale liczy sie sprzedaż.

Bądźmy szczerzy VS ( kapitalna notabene gra) przez sprzedaż została tym czym jest. Z FF XII jest na szczęście inaczej. Gra zapewnia ogromne przychodzy i dzięki temu min Square może dalej tworzyć ( w tym FF XIII na PS3 ). Czy to źle?

Oczywiście ,że nie , raz kupujący ma wybór , dwa nie musze was pouczać jak istotna konkurencja jest .

No tylko powiedzcie mi ,że wolelibyście dostać 4% zysku jakieś bardziej wartościowej ( a kto niby to okresla? Sprawa czysto subiektywna ) gry niz FF XII ale takiej, która marnie zarobiła czy dostać 4% ze sprzedaży FF XII.

Poza tym można FF XII lubić , bądź nie , jednak uznanie jej należy się .
wybaczcie ale musze: LOL i wogóle:


Po pierwsze: rozumiem ze SE to firma a nie organizacja charytatywna i ma zarabiać kase bo tego oczekują jej akcjonariusze ale sorry Square było wielkie (mimo drobnych potknięć) za to SE z roku na rok przekracza kolejne poziomy żenady. Ja rozumiem ze ta gra możę sie podobać ale w temacie kultury jestem faszytstą (tzn rozumiem i w pewnym sensie doceniam w role crapu i jego wszechobecny zalew ale to inna sprawa) i nie uwazam że wynoszenei chały na piedestał jest chwalebne.

Sa różne gusta ale nie uważam ze należy stawiać na równi gust kogos kto słucha choćby Mozarta a kogoś kto słucha Dody... sorry ale to są dwa rózne poziomy i ta pierwsza osoba ma prawo czuć sie lepsza. rzcezy niszowe mimo pewnych wad i komercyjnej porażki często sa lepsze niz komercyjnych produkcji bo nie sa tak wygładzane a ich twórcy moga sobie pozwolić na dużo wiecej mimo ze często nei maja tyle kasy.

A co do argumentu typu "taki mam gust i nic ci do tego" to sorry ale to najżałośniejszy argument ever (stosowany przez ludzi którzy nia mają jak bronić swoich racji) ktoś lubi crap jego sprawa ale niech niech daruje innym tekstów o tym jakie to jest super i wogóle bo nie jest. Jest to crap i nic tego nei zmieni, nawet opinia milionów bo jak pokazuje historia i oskary gdy decyduje grupa to wychodzi kupa (że pozwole sobie na taką lame rymowanek co by niekórym tutaj weszlo to w końcu do glowy). to tak ogółem ale jednak do dyskusji.Temat: Monopoly [kryptoreklama]

Gdyby zamiast Monopoly wszystkich pierwszą grą byłoby Carcassonne albo Osadnicy albo TtR to graczy było by w tej chwili do kwadratu więcej niż jest teraz.

Nie wiem czym sie akurat rozni durne ukladanie kafelkow (Carcassonne) od durnego rzucania kostkami (Monopoly). No tak - w Osadnikach tez sie rzuca kostkami i tez sie mozna wymieniac. To takie Monopoly inaczej - ergo durne i wtorne. Do tego zniechecajace.


Wyobraź sobie, że najpopularniejszym na świecie piwem jest Volt, a trzeba być prawdziwym koneserem żeby wiedzieć o istnieniu Żywca nie mówiąc o np. Paulanerze. Wtedy chyba mało kto piłby piwo. Tak jest teraz z planszówkami.

No coz. Elitaryzm. Rozumiem, ze ludzie nie moga pic Volta, a ci co go pija sa gorsi od tych co pija Paulanera. Per analogia oczywiscie.

Jakos mimo, ze jednym z najpopularniejszych piw na swiecie jest Heineken ludzie nadal pija piwo. O dziwo. Tez per analogia.


"Nieważne jak piszą byleby pisali" jest dobre dla Dody, której jest wszytko jedno jaką ma opinię byleby jakąś miała. Jeśli mówi się o złych grach to wyrabia się im złą opinię, której nie chcemy. Jeżeli jakieś zagraniczne media pisałyby "Polacy kradną, piją i biją swoje żony" to cieszyłbyś się, że "jest wielkim sukcesem" że w ogóle o Polakach się mówi?

Jesli doprowadziloby to do tego, ze ktos kto by to przeczytal, sprawdzilby gdzie na mapie swiata jest Polska to sam bym takie artykuly publikowal.

Ignorancja jest najgorsza. Zrozumie ten kto mowiac skad jest uslyszy w odpowiedzi: "Ahhh yes! Holland! Been there in Amsterdam! Lovely city!".

Wedlug Ciebie Lepiej, zeby ktos sie nie dowiedzial ze istnieje cos takiego jak gry planszowe jesli przez przypadek mialby zaczac grac w Monopoly niz, zeby sie dowiedzial i sie zainteresowal, nawet jesli mialoby to oznaczac ze bedzie gral w Monopoly.

Rozumiem, ze granie w ta gre powoduje ze jest sie gorszym, glupszym itd. Chyba zaraz na wszelki wypadek wyrzuce ja za okno. Bo jeszcze mi kiedys przyjdzie ochota, zeby zagrac i zglupieje do konca. Na wszelki wypadek zagram sobie zaraz solo w Agricole - poczuje sie lepszy i madrzejszy od razu. I bardziej wyjatkowy! Plwam na plebs co gra w Monopoly! Ot co!

Na koniec smiley - coby rozluznic spiete ponad miare posladyTemat: Kingdom Hearts: seria

Jest już przecież zapowiedź KH3, była chyba nawet uż po wydaniu japońskiego KH2.
Swoją drogą całkiem nieźle zmontowane- bez ani jednej sceny walki.


Ano jest. Tylko co z tego, że fajny, klimatyczny i dobrze zmontowany ? Another Side, Another Side jest jednym z najlepszych teaserów, jakie w życiu widziałem. Szkoda tylko, że przewyższa artyzmem produkt, który promował. O jakieś 3 klasy :f
Najlepsze jest to, że banda drombo niezrażona tym, że elo mroczna w założeniach hisotria KH2 okazała się farsą, najwyraźniej idzie w zaparte i z uporem maniaka stara się na siłe uczynić serię bardzo poważną i w ogóle darksajd. Już widzę jak im to wyjdzie.
Tutaj rycerze w zbrojach ala sędziowie z FFXII, keyblade war, ludzie giną, a obok Donald z Goofym kłócą się o to kto jest bardziej pokrzywdzony przez los, Arielka śpiewa najnowszy przebój Dody, Bolek podający sie za Lolka przy pomocy magicznego odkurzacza odkodowuje (o_O) kingdom hearts, a w tle bishonen z fryzurą przeczącą prawu grawitacji, a być może nawet teorii względności, odchodzi z tego świata, dokonując heroicznego poświęcenia w nie do końca jasnym celu.
Taaaaaaaak, ale teaser jest fajny


każdy recenzent ma prawo do własnej oceny gry; przeczytałam recke i dla Banana gra nadawała się na 7.6 i nie mam zamiaru tego rozdmuchiwać. Nie trzeba być zagorzałym antyfanem Nomury, żeby móc recenzować FFVII

Recenzję DoC popełnił akurat Mat. Opinie tego gościa wiszą mi dokumentnie. Często mam wrażnie, że on w ogóle nie grał w grę, którą recenzuje. Ostre lanie wody, zero konkretów (dla dobra gracza i przeciw spoilerom oczywiście ), częste błędy merytoryczne. Koleś jest moim idolemTemat: Dance Dance Revolution

Nie znam dokładnie prawa ale myślę, że rozpowszechnianie plików chronionych prawami autorskimi jest po prostu nielegalne.
No bo jest. To akurat nie jest kwestia sporną. My dyskutujemy o tym czy postowanie linków do takich treści przez osoby trzecie jest nielegalne i powinno byc karalne.


Równie dobrze mógłby mój kumpel wrzucać gry na rapidshare, a ja bym je sobie tutaj (albo na forum warezowym) legalnie zamieszczał.
A nie do konca. To by była zmowa. Współpraca. To jest karalne. Problem jednka to to ze trzeba umieć udowodnić taką współpracę. W przypadku real`a to nie problem. Jedne ukradł, drugi ma towar. A w wirtualu? Tu nawet nic nie zginęło. Własciciel nadal ma plik.
Jedynie ma pratensje ze poniósł wirtualną stratę. Wg. mnie problem polega na tym ze próbujemy przenieść prawo z rzeczywistości materialnej do rzeczywistości wirtualnej.
Ale wróćmy do linkowania.
Przytoczę jeszcze raz mój przykład z dodą i stadionem dziesięciolecia.
Powiedziałem publicznie: "Na stadionie dziesięciolecia mozna kupic", a co mi tam, "kupisz pirackie płyty Dody". No czyli wg interpretacji Tumiego, dopusciłem sie złamania prawa. Pomogłem w dystrybucji nielegalnej treści. Ok. ale jesli obok stał policjant, usłyszał, poleciał na stadion i założył kajdanki sprzedającemu? Pomogłem w ujeciu przestępcy! Hura! Nagrodę mi. Ale, ale. Złamałem prawo. Damn... musze pójść do ciupy. Ok. nie ma głupich. To nie powiem nic nastepnym razem. Trzeba gębę trzymac zamkniętą na kłódkę. Efekt: Policjant nie wie ze ktos diluje cdekami na stadionie. Nie dokonuje aresztowania. Gość dalej sprzedaje. A ja znów wspomogłem przestępcę bo zataiłem informację przed władzą. To jeszcze parę kresek do wyroku. Niech siedzę w kiciu aż skisnę, bo zmądrzeć już nie mogę.
Z powyższego wywodu jeden wniosek: rozpowszechnianie informacji nie moze byc karalne. Bo raz godzi w wolność słowa, dwa szkodzi wszystkim zainteresowanym z wyjątekiem przestępcy.Temat: Stopień z religii wliczany do średniej!

... ale w Niebie religia bedzie jak znalazł ...Aleś się wybrał!
Ze wszystkich stron wysłuchujesz!

Teraz - z mojej strony:
Najsprytniejsze banialuki Doradców Księcia Kłamstwa przeciw Bogu nie wzbudzą aż tak negatywnych emocji Dzieciaków i "Dziecinnych wobec Wiary", jak takie właśnie gadki oraz Decyzje o przymusie wkuwania na blachę(???!!!) Wzajemnej Miłości do Boga!
Urzędasowstwo, formułki - porażające spontaniczną Miłość!
I to, jak podejrzewam - absolutnie bez jakichkolwiek łapówek od tych Doradców.
Dywersja na rzecz wroga za darmo. No kompletnie za frico!

To chyba aż przyjemnie: - zwalczać Wiarę, gdy Zwalczani SAMI tak kuper pod kij podstawiają!
"Bóg jest nuuuuuuuuuudny, jak klasówka - wprost nie do zniesienia!"


... a Dody tam z pewnością nie przyjmą, to ja dobrowolnie i z całkowitym przekonaniem wybieram piekło Sama tylko Doda-Elektroda to pikuś!.

Już dawno chodziło po żartobliwym Ludku: - "Może i w Piekle klimat nieco niezdrowy, ale za to - Co za wspaniałe Towarzystwo!"
To fakt. Towarzystwo MA te skłonności!

Ale z kolei te nudne obowiązkowe (jak "Religia w Szkole") Niebieskie Chóry Anielskie i równie obowiązkowe Lekcje gry na harfie - to tylko strachy na Lachy i flaki z olejem!

Z dziurawej pamięci: - słowa do Ludzi mających mentalność sprzed tysięcy lat:
"Ojciec Mój przygotował Wam komnat WIELE"
Czyli - dla Każdego - wedle Niego!

PS - ale bez złudzeń: - jeśli dotrze do mnie, że "Roma locuta, causa finita" (a na razie to - nie "Roma", nie Nauczycielski Urząd Kościoła, a opinie poszczególnych "Pracowników") , to będę Wiernym - bo nim jestem, a nie samozwańcem.
Łatwiej dać dychę na Biednych, niż skonstatować: - najmądrzejszym na tym Świecie, to jednak - nie jestem!

Mądralów w rodzaju Dyrektora - było na pęczki w ciągu tysięcy lat - i to nie Oni byli Siłą - ale właśnie TA, deklarowana przeze mnie (m.in.!) Postawa "miej proporcją Mociumpanie!"

PS2 przypomnę niedawno wpisane:
"Obowiązkową muzyką w Niebie jest - Bach,
ale jeśli Aniołowie są sami - to grają Mozarta!"

Dodam: -TERAZ zapewne coś nowszego niż Mozarta!
A On łatwiej im "dyryguje", bo już nie ma problemów z własną ręką.
A gdy "dyrygowanie", choćby i Sympatycznego - znudzi Im się - wymkną się "po angielsku" do swojej "komnaty".
Wolni!Temat: ARKA - POLONIA
za konsekwencje nalezy sie chlopakom pochwala, lecz nie mozna tak wiecznie grac przy jednobramkowym prowadzeniu (vide Belchatow, Gdynia), Przyrowski jest dobrym bramkarzem, byc moze nawet najlepszym w Polsce, jednak, nawet gdy obrona nie pozwala przeciwnikowi na stwarzanie sytuacji podbramkowym to zawsze moze sie komus trafic strzal zycia, tak jak Wachowiczowi, czy byloby tak rozowo gdyby ten strzal poszedl w bramke? Jak patrze na sklad, wyglada jak piramida, im wyzej tym wezszy poziom umiejetnosci. Chwala Ivanowi sa te bramki, jest dobrym napadziorem, ale nie takim, ktorym mozna grac diament. Do tego zawsze moze sie trafic taki mecz jak Gdyni, gdzie prawdziwym cudem jest to, ze nasi wyszli z niego calo, a chyba nikogo nie musze tu przekonywac, ze lawke mamy krotka jak mini dody. W dodatku wiekszosc to pilkarze ofensywni. Bez szerokiej, wyrownanej lawki szybko odpadniemy. Stracilismy lidera, ale chyba tylko na 2 kolejki, nie wyobrazam sobie innego wyniku z cieniutkimi Jaga i Piastem jak koncowy sukces naszych. Jednak zeby powaznie myslec o czyms wiecej trzeba do konca rundy uzbierac min. 35 pkt. Wracajac do gry, zastanawialem sie, czy nie lepiej grac diamentu z upozorowanym, cofnietym Maka. Ivan by zgrywal, do tego podlaczal by sie Majewski. Z drugiej strony Daniel nie jest pilkarzem, ktory moglby skutecznie powalczyc w srodku. Moze wiec dac mu jeszcze jedna szanse na prawej? Sokolowi nie za bardzo wychodzi tam gra, a znakomicie prezentowal sie w srodku.

podstawa to dluga lawa! to z powodu jej braku zeszly sezon Dyskobolia ukonczyla na 3 a nie 2 miejscu. Trzeba kogos dokupic, szczegolnie, ze prawdopodobnie bedzie wiecej pieniazku z tytulu nowego sponsora tytularnego ligi
Mecz na Bulgarskiej a potem wyjazd do Gliwic (bo mistrza sie robi ogrywajac spinajacych sie slabiakow) pokaza, ktorzy tak na prawde jestesmy w szeregu. 4 mecze na K6 daja szanse realnego zyskania 12 oczek a to juz daje nam 36 pkt, czyli o 1 jeden wiecej niz przeze mnie zakladane. Zima pokaze w co tak na prawde celujemy.
Temat: Teksty piosenek
Twój podpis też kłamie... Tam nie powinno być, że cały lipiec, tylko do 12

I żeby nie było, że off... Słyszeliście piosenką Dody "Szansa" To jest normalnie text na nobla literackiego. A oto on:

Byłam w tym miejscu gdzie człowiek na ziemi już dosięga piekła bram.
Ból i cierpienie wciąż niezrozumienie dlaczego właśnie ja.
Gdy sił mi zabrakło spojrzałam przez okno by zatęsknić jeszcze raz.
Widziałam człowieka smutny bo czekał nie doceniał tego co ma .

Szansę znów dostałam
Ty ją ciągle masz
Więc nie martw się
Uśmiechnij się
Nie jest tak źle problemy są lecz zdrowie masz by rozwiązać je
Więc nie martw się
Uśmiechnij się
Nie jest tak źle
Nie tylko Ty dotykasz dna by znów odbić się
Więc nie Martw się
uśmiechnij się
i doceń to że żyjesz jak ja
spraw by co dzień silny jak chcesz
Więc nie martw się

W pracy problemy szef nie docenia i nie wierzy w Ciebie nikt.
Kochana zdradziła, świat się zawalił, dobra mina do złej gry.
Nie masz przyjaciół, od dziecka wyśmiany, na krok z domu nie chcesz wyjść.
Już dawno nie zjadłeś dobrego obiadu,stara (cenzura) zamiast drzwi.

Szansę znów dostałam
Ty ją ciągle masz
Więc nie martw się
Uśmiechnij się
Nie jest tak źle problemy są lecz zdrowie masz by rozwiązać je
Więc nie martw się
Uśmiechnij się
Nie jest tak źle
Nie tylko Ty dotykasz dna by znów odbić się
Więc nie Martw się
uśmiechnij się
i doceń to że żyjesz jak ja
spraw by co dzień silny jak chcesz
Więc nie martw się x2

DODA!! NIE PISZ TEXTOW PIOSENEK!! BLAGAM CIE!!!!!!!Temat: Lost
Odcinek 666 (nie wiem który sezon) ENJOY

Lości nadal są Lostami, ale już w mniejszym stopniu ponieważ ze specjalną tajemną wizytą odwiedził ich prezydent Dżordż Dabli Busz vel Buszmen. Obiecał pomoc materialą w renowacji wulkanu, któy się rozpier***** po tym jak Jack grał z Kate w golfa i piłeczka przypadkiem zatkała krater wulkanu. W wyniku ogromnego ciśnienia doszło do eksplozji.
Hurley założył własną budkę z hot dogami ale niestety nie ma żadnych klientów z powodu chronicznego braku parówek i bułek ... rozpowszechnia plotkę, że to Inni ciągle podpieprzają mu sos, a hot dog bez sosu jest do bani ....
Jin wkońcu nauczył się jednego zdania po angielsku: do prefekcji opanował zdanie "O mother fu*****". Sun jest z niego bardzo dumna. Nagle na niebie pojawia się dziwny znak ... okazuje się, że to tajemniczy obiekt latający zwany UFO. Przywiózł na wyspę 666 skrzynek coca coli. Wszyscy siadają na plaży, Charlie gra na gitarze, miło spędziają czas z nowymi przybyszami ... bo przecież "Przyjaciołom się UFO". Do bunkra dzwoniła Krystyna z gazowni ... on ciągle szuka Dudka ! Sawyer wkońcu sparwił sobie nowe okulary z Viżyn ekspress SuperOptyk, ponieważ 2 dostał gratis te różowe oddał Saidowi bo mu do twarzy. Locke zciął sobie dready i postawił punka. Zaczął nawet pobierać nauki gry na perce u Charliego, który przemianował nazwę zespołu "On an island" na "Arka Noego" . Chca jak najlepiej przyjąć znanego Ojca R. na wyspie, który już zapowiedział swoją wizytę. Swyer przyznał się Kate, że zakochał się w Mr. Eko, ale obiawia się, czy on nie odrzuci jego uczucia ... . Wyspa przeżywa oblężenia ponieważ media doszły słuchy iż ukrywa się tam poszukiwany międzynarodowym listem gończym pedofi Ryszard L. ps. Rysiek znany z telenoweli KLAN . Aron dorósł i założył sektę "POLARNEGO NIEDŹWIEDZIA" czy naraził się MR. Eko. Michael razem z Waltem budują drugiego Titanica, aby wydostać się z wyspy. Odcinek kończy się koncertem Dody i jej megaprzebojem "Dfie Bąki"

PS. Ana lucia dalej jest umarła ( )Temat: Elite Klub
Jest tak: na początek chciałbym się przedstawić, gdyż jest to mój pierwszy post na forum. Na tym forum. Pochodzę z małego miasta, Gryfów, o pojemnośći siedmiu i pół tysiąca mieszkańców. Są tutaj cztery knajpy, jedna dyskoteka, dwie restauracje, kilka hurtowni róznego rodzaju, dwie kafejki internetowe, dwa studia urody, parę zakładów typowo fryzjerskich, warsztaty samochodowe i autokomis oraz kilka sklepów motoryzacyjnych, dwa ośrodki zdrowia - też są i nawet szpital, kilkadziesiąt spożywczych sklepów, kilka firm remontowo-budowlanych; i mógłbym tak wymieniać od cholery jeszcze. Do granicy PL-D mamy jakieś 40 kilometrów, a do PL-CZ około 20. Główną imprezą w roku są Kwisonalia, święto naszego miasta. Na owej imprezie występują artyści z Polski, Czech, Niemiec a nawet Wielkiej Brytanii. W tym roku np. w Gryfowie odbył się pierwszy na Dolnym Śląsku koncert Dody. Takie tam bzdety.

Wymyśliłem sobie, że brakuje nam, jak ja to chiałbym określić - klubu dla elit. Miałoby to wyglądać jakoś tak:
W lokali miałoby się znaleść kilka maszyn, tzw. jednorękich bandytów, stół billardowy, darts, piłkarzyki, kilka komputerów... Wszystko dla rozrywki. Warunkiem wstąpienia miałaby być akceptacja regulaminu oraz opłata wpisowa. Dodatkowo opłata misięczna, w ramach której wszystko wyżej wymienione, oprócz maszyn do gry (jednorękich bandytów i darts'a) byloby udostępnione. Oprócz tego co powyżej miałby się znajdować barek z alkoholami.

To miejsce nie ma być meliną, a elitarnym klubem, dla wszystkich tych, którzy nie mają gdzie saię podziać w wolnym czasie.

Jestem ciekaw, drodzy forumowicze, czy takie coś ma sens, zważywszy na to, co napisałem o swoim mieście i jakie warunki muszę spełnić. Ile potrzebuję środków na rozpoczęcie i na jakiej zasadzie kalsyfikować klubowiczów. Podejrzewam, że karty członkowskie byłyby najlepszym rozwiązaniem.

Proszę o Wasze opinie na ten temat.

Pozdrawiam, Deunan K.Temat: Ulubione metalowe zespoły - jakie i dlaczego??

Druga zespol - Behemoth. Eh. Tak, ten sam. Co moge powiedziec - to samo wlasciwie co w przypadku Acidow. Z tym ze lubialem sluchac Behemotha do czasu Satanici. Natomiast ulubiony album - Pandemonic Incantations. Thelma byla taka o, ZoSKa rozczarowala,a Demigod, i Apostasy pozwole sobie nie komentowac. Dodam tylko ze jak zaraz po premierze kumpel puscil mi plytke to myslalem ze zartuje sobie, i cos zupelnie innego puscil. Jakies trabki, bebny, muza jak z Wladcy Pierscieni. ;d.
Anyway - Apostasy - wielkie powrot. yeah, right. Ale nie dla mnie. Szybko i bezsensowanie, co kto lubi, ja wole posluchac dobrej muzy, niz kolejnych ultra technicznych zagran i maksymalnej szybkosci. Zreszta z mentalnoscia Nergala ktory dalej twierdzi ze graja black metal, mozna sie wiele spodziewac ;d Ale spoko, on sie zna.;]


/gorzkie żale: mode on

Oj dramatyzujesz theonie, wielu osobom się podoba, na przykład mi, dla mnie metal jest metalem i dziele go sobie na rodzaje tylko pod względem przesłania, dla mnie Behemoth będzie zawsze wielki. Bez względu na to co Nergal powie czy tam nagra. A że zmienili styl gry, to już taki konsumpcjonistyczny czas nastał, nie ma rady, "Chcesz być? Musisz się dopasować". Nie każdy jest tak wielkoduszny jak Mayhem czy Burzum, żeby swoje krążki sprzedawać poniżej kosztów produkcji. No ale tak szczerze, nie wiele wiem o metalu z dawnych lat. W tą sferę na dobre wkroczyłem jakieś dziewięć miesięcy temu.

Tyle o tym.

Chciał jeszcze dodać coś o zespole nu metalowym Korn, jakiś człowiek z ograniczeniami porównał ich do Dody. a porównuj sobie do woli, ale nie zmienisz tego, ze są najlepszym zespołem w ty rodzaju metalu. A ze chodzą w "dresach" taki już mają styl, jest dużo takich zespołów. Na przykład S.O.A.D, również używają tego odzienia. Jakoś wieśniakami nie są i produkują naprawdę porządny kawał muzyki nu metalowej. Zamykając się w ciasnym światku true metalu niosącego jedno przesłanie: "ZAPI****L KOTA SĄSIADOWI." zniekształcasz swój pogląd muzyczny, dla Ciebie wszystko jest be, a fe i nie smaczne. Wkrótce zaczniesz doceniać coś innego, miejmy nadzieje. Nie mówię, że to tragedia, ale czyni Cię z grunty anty-społecznym.

/gorzkie żale: mode offTemat: [TVN24] Haker w BBN

Najsłabszym ogniwem z reguły okazuje się człowiek.
Nawet przy najlepiej zabezpieczonych systemach jak na przykład systemy bankowe... przykład - co roku na wskutek włamów banki tracą całkiem spora ilość kasy - oczywiście nie odczuwają tego zbyt boleśnie bo po pierwsze ubezpieczenie, po drugie jest taki fundusz z którego pokrywa się ew. wpadki i straty. Zresztą nie ma co się dziwić iż Banki zamiatają wszystko pod dywan - kto chciałby umieścić kase w takim np. CityBanku wiedząc ile setek tysięcy rocznie traci na wskutek internetowych złodziei.

Dlaczego to napisałem - po to aby pokazać iż teoretycznie jedne z najlepiej strzeżonych sieci - czyli bankowe, sa notorycznie łamane, takze złamanie i wbicie się do sieci BBN dla tego typu ludzi (choć nieopłacalne) jest możliwe. I dlatego należy uświadamiać użytkownikom sieci :
- dlaczego sens mają separowane sieci,
- dlaczego nie mogą wszystkiego robić na swoim komputerze,
- dlaczego dokumenty wszelkiego rodzaju powinny być strzezone i umieszaczne w jednym miejscu,
- dlaczego do korespondencji używa się szyfrowania poczty,
- dlaczego nie moga mieć uprawnień do firmowego komputera większych niż muszą.... itp.

A administratorom takich prostych faktów jak :
- nie stawia się na www serwera BD i mail servera na jednej maszynie (tego chyba nawet w szkołach uczą),
- wystawienie czegokolwiek dla świata traktuje się jako "zło ostateczne" i wypuszcza się tylko te porty które jest konieczne wypuścić,
- soft na maszynach, w szczególności w DMZ na bieżąco (i bynajmniej nie z automatu) powienien być sprawdzany,
- raz na trzy do sześciu miesięcy, robi się wewnętrzny (minimum raz do roku zewnętrzny) audyt bezpieczeństwa dla newralgicznych punktów.
- hasła przechowuje sie w szyfrowanych minimum 1024 kluczem pliku,
- hasła zmienia się (a na użytkownikach wymusza) maxymalnie co 4 tygodnie na nie mniej niż 8 znakowe.
- antywirus i spyware + firewall na każdej stacji,
- lepiej mieć 10 miałczących użytkowników (że dostępu do internetu nie mają, że filmów w domu na służbowym laptopie nie mogą oglądać a dziecku gry nie mogą zainstalować itp, itd) niż jeden skuteczny włam,
- lepiej żeby "zaproponowano" Ci zmianę pracy ponieważ firmie nie podoba się restrykcyjna polityka bezpieczeństwa, niż mieć w CV że do Twojej sieci wbito się (jeżeli proponują to znaczy że administrator miał kiepski PR, albo IQ dyrekcji nie przekracza skali Dody)

I tak dalej itp...
Może to nie wykluczy to włamania, ale znacznie ograniczy możliwość
Temat: Poleć coś!
Hm, właśnie się zastanawiałam, dlaczego nigdzie nie rzuciły mi się w oczy słowa wychwalające polski zespół Muchy? Czyżby nazwisko pani Nietoperz wymienione w podziękowaniach skreśliło ich LP "Terroromans" na wieki? No to niesłusznie. Trójencja mówiła o nich, że to obecnie najlepszy polski zespół, więc postanowiłam sie sama przekonać zamawiając u Gwiazdki ich pierwszą płytę. Singiel pt. "Galanteria" był b. obiecujący i zdarza mi sie raz na jakis czas go sobie podśpiewywać. "Terroromanas" znajdziecie pod szyldem "alternatywa", i faktycznie teksty są alternatywne, ogólnie poziom jest wysoki, szczególnie zwracam uwagę na pomysłowe gry słów np. w tytule "Miasto doznań" - a zespół jest poznański Czasem tylko miałam wrażenie, że utwory są bardzo podobne do siebie, ale fajnie się płyty słucha. Może nie jest to rewelacja zwalająca z nóg, ale z pewnością przywraca wiarę w polską myzykę w epoce Dody i Feel. Podsumowując, jeżeli coś ma się wam w tej płycie na prawdę nie spodobać, to stawiam na okładkę. Muchy wybrały sobie paskudne kolory - cukierkowy róż + maryjny niebieski, w środku rysuneczki w stylu tych z albumy The Poise Rite, no ale nikt nie słucha oczami

Czekam na jakiś koncert. Zespół brzmi na to, że na żywo wypada dobrze.

EDIT: Parę słów w celu sprostowania, bo słucham już któryś dzień z kolei i coraz bardziej jestem zachwycona. Po pierwsze odwołuje wcześniejsze słowa, że płyta nie zwala z nóg. Zwala i to mocno. Musiało minąć trochę czasu zanim to do mnie dotarło. Im więcej słucham, tym wydaje mi się bardziej boska. Może nie jestem jednakowo zachwycona wszystkimi utworami, ale w zasadzie nie ma żadnych słabizn. Nie mogę się do końca przekonać do "miasta doznań" zainspirowanego przez "Panią Producent" (wiecie o kogo chodzi? ). Czyżby genialna intuicja? Ale takie "21 dni" uwielbiam i podziwiam. Szczególnie jak M. Wiraszko wyciąga "niiiic", które na żywo brzmi tak samo dobrze jak na płycie.

A co do koncertu, to na razie musi mi wystarczyć Offensywa Deluxe. No to tak, zespół brzmi świetnie. Można śmiało inwestować w płytę i w bilet na koncert.